אלון ונערות הליווי

Posted by

נערות ליווי

בונזור,

קוראים לי אלון וזהו סיפורו של גבר –

אשתי מזה עשרים שנה (שולה) יצאה ממני לפני שלושה חודשים, והשאירה אותי לבד בבית עם בננו בן ה-18 (דן), ובת בת 20 (חדווה) כדי לתמוך בקולג'. החוף המזרחי. כל מה שנותר משולה היה הפתק שהשאירה: "אלון היקר. אני לא יכולה לעשות את זה יותר. אני לא מאוהבת בך, הילדים גדלו. אל תחפש אותי. הטלפון הנייד שלי, המפתחות, ופנקס הצ'קים על השולחן. שולה"

אז מה שהיה הכנסה של שני הורים הפך להכנסה של אב בלבד, ודי דלילה. אחרי שני עשורים בעסקי הבנייה, קריסת שוק הדיור ב-2008 הוציאה אותי מעבודה במשך יותר משנה. לאחר שהתחתנתי עם שולה בגיל 16 לאחר שהכנסתי אותה להריון עם בתנו, מעולם לא סיימתי שום סוג של השכלה פורמלית מלבד השלמת ה-GED שלי; אבל עסקי הבנייה כאן בסן דייגו הביאו לי הכנסה הגונה מאוד, והייתי גאה בעובדה שהצלחתי לפרנס את משפחתי מהכסף שהבאתי הביתה. עם זאת, ללא תואר אקדמי, היה קשה מאוד למצוא עבודה בכלכלה הנוכחית. בסופו של דבר, החבר הכי טוב שלי הצליח להעסיק אותי כמנהל משרד של חברת הצבע שלו. הייתי מעדיף להיות בדרכים לצייר עם הצוות שלו, אבל התפקיד שהוא הציע היה קצת יותר כסף, אז לקחתי אותו. שולה הייתה פקידת קבלה במשרד רופא כאן בעיר, ו-100% מהמשכורת שלה הלכו לשכר הלימוד של חדווה. אבל בלי ההכנסה הזו, לא הייתי יכול לשלם לחדווה כדי לסיים את השנתיים האחרונות שלה בבית הספר. תשלום שכר דירה, חשבונות ומצרכים אכל כמעט את כל ההכנסה שלי. בסוף כל חודש נשארו לי כ-מאתיים ₪ אותם הכנסתי לחשבון חיסכון ליום גשום.

כשהתקשרתי להסביר לחדווה, היא התעקשה שאני לא צריך לדאוג לגבי שכר הלימוד שלה בקולג'. היא אמרה לי שהיא הצליחה לקבל עבודה בשירות לקוחות מיד אחרי שאמא שלה עזבה, ושבין העבודה למלגה הקטנה מאוד, היא תוכל לשלם את שכר הלימוד שלה. כשידעתי כמה שכר הלימוד שלה, שאלתי אותה מה משלמת העבודה שלה. תגובתה היחידה: "די והותר. אל תדאג בקשר לזה, אבא. הבנתי את זה. אתה רק דואג לך ולאחיך." הייתי גאה באישה בעלת הביטחון העצמי והאינטליגנטית שחדווה הפכה להיות. כאן בחוף המערבי, לבני לא היה חשק ללכת לקולג'. עד כמה שזה אכזב אותי (רציתי שלשני הילדים שלנו יהיו את החיים של אמא שלהם ואני לא), אחרי ששולה עזבה אותנו, הוקל לי שאני לא צריך להמציא שום סוג של שכר לימוד בקולג'. אוֹתוֹ. במקום זאת, בני עבד במשרה מלאה ברשת קפה מקומית וזה עתה הפך למנהיג משמרת, במטרה להיות מנהל בשלב מסוים בהמשך הקו.

בני הוא צ'יפ של הבלוק הישן… העתק מפחיד שלי כשהייתי בן 18. לעזאזל, בגיל 36 – ונראה בן 26 – רוב האנשים מבולבלים כשהם שומעים שאנחנו אב ובנו ולא אחים. לשנינו יש שיער עבה וכהה; אני עונד זקן מלא וצמוד, בעוד בריאן עונד זקן; עבודות בנייה ושלושה ימים בשבוע בחדר כושר שמרו עליי בכושר יציב, ובריאן מתאמן כל יום, בין אם על המשקולות בחדר הכושר, או ריצת בוקר מהירה לפני העבודה; בשנה האחרונה הפרווה על החזה שלו הגיעה עבה כמו שלי, והיו לו רגליים שריריות ושעירות מאז שהתחיל בתיכון.

כששולה איננה ואחותו בבוסטון, בריאן ואני הרגשנו בנוח עם עירום בוקר בבית. לא היינו חושבים פעמיים על לעשות את דרכנו לג'ון להשתין בבוקר בלי להתלבש, עץ בוקר או לא. אז שמתי לב שהזין של בריאן הוא העתק של אבא שלו. צורה יפה, עיקול קל לשמאל, עובי 8 אינץ', עם סט גדול של כדורים.

כמוני, בני היה להיט אמתי בקרב הבנות. יש לו את חלקו של חברות, ואני לגמרי מודע לכך שהוא פעיל מינית כבר שנה בערך. אביו של אחד מחברתו לשעבר הוא חבר טוב שלי. לפני כשנה הוא אמר לי שהוא חזר מוקדם מהעבודה כדי למצוא את בריאן ובתו מקיימים יחסי מין במרפסת האחורית. הוא לא התעצבן ולא אמר כלום אז, אבל כן נתן לבתו הרצאה חזקה על אמצעי מניעה. עשיתי את אותו הדבר עם בני. הדבר האחרון שרציתי היה שהוא יחזור על הטעות שלי.

אני לא יודע עם מי הוא יוצא בימים אלה. הוא אומר שאין לו חברה יציבה, שהוא סוג של משחק במגרש ועדיין לא מוכן להיות יציב עם אף אחד. מי יכול להאשים אותו? בן שמונה עשרה, חתיך כמו כולם לצאת… למה לקשור את עצמך?

לפני שבועיים, התעוררתי באמצע הלילה כדי לקבל כוס מים. למרות חצי החרפה שלי באמצע הלילה, עשיתי את דרכי למטבח. כשהלכתי ליד החדר שלו שמעתי קולות שאין לטעות בהם של אישה גונחת בהנאה. הדלת הייתה פתוחה ומצאתי את עצמי מציץ פנימה. לא קיימתי סקס כל כך הרבה זמן, רק הצליל של זה גרם ללב שלי לדפוק והזין שלי התקשה. מיטתו של בני נראתה בטווח ראייה, והנה הוא, על בטנו, קת הבועה שלו תלויה מעבר לקצה, פניו קבורות בכוס של אישה, אחת מאותן נערות ליווי, שתיים. ingers מזיין אותה בזעם בזמן שהוא ליקק את הדגדגן שלה. מעולם לא ראיתי אותה לפני כן, אבל היא הייתה מהממת להפליא. בערך בגילו, בלונדיני, דק, שדיים מדהימים (לא גדולים מדי, לא קטנים מדי), ובכושר מעולה. היא נאנחה חזק יותר ויותר עם כל שנייה שחולפת, תפסה את ראשו של בריאן וטחנה את מפשעתה אל פניו. לפני שידעתי זאת, היא התנשפה באוויר, עיניה התגלגלו לאחור בראשה, וגופה רעד.

השפלתי את מבטי וראיתי את מחסנית השומן שלי דולפת כמויות אדירות של טרום הצטיינות. אני מושיט יד כדי לשפשף אותו סביב הפיר שלי לפני שהוא טפטף על הרצפה ואז שמעתי את בריאן צועק, "אלוהים אדירים! אתה זורם!" הרמתי את מבטי וראיתי אותו יושב על המיטה. לפני שנתפסתי, הנחתי אותו בחזרה לחדר שלי (לעזאזל עם המים, חשבתי), וביליתי את השעה הבאה באוננות בזמן שהקשבתי לשניים האלה הולכים על זה.

כשהתעוררתי למחרת בבוקר, הזין שלי שוב היה קשה. לא האמנתי למה ששמעתי אתמול בלילה, ונדהמתי עד כמה בני הפך להיות טוב (לפחות על סמך איך שאחת מאותן נערות ליווי צרחה שם בלילה הקודם). אחזתי בבונקר שלי וחפצתי אגוז נוסף לפני ששטפתי את השטיפה, לבשתי זוג מכנסיים קצרים ויצאתי לבשל את הקפה. כשהגעתי למטבח, גיליתי שבריאן כבר רקח סיר והיה ליד השולחן במכנסי הריצה שלו וקורא את העיתון…