אליזבת ודירות דיסקרטיות בחולון

Posted by

שמי אליזבת ואני אחת מנערות הליווי שמארחת גברים בתוך דירות דיסקרטיות בחולון. אתם בוודאי שואלים למה לי דירות דיסקרטיות בחולון? ובכן, להשכרה של דירות דיסקרטיות בחולון יש כמה יתרונות. עם מיקומה המרכזי, קישורי תחבורה נוחים, אחלה מקום, חולון היא מקום מושלם לשכור דירות דיסקרטיות בחולון. הדירות מספקות גם ביטחון וגם פרטיות ומאפשרת לנו להתרחק מעיניים סקרניות וליהנות מהשלווה ומהשקט. השכרה של דירות דיסקרטיות בחולון יכולה להיות דרך מושלמת להתרחק  מהכול מבלי לנסוע רחוק מדי. ורציתי להציג בפניכם היום סיפורו של גבר – למחרת בבוקר, כשסיימתי להתלבש במה שנראה לי מתאים בגד נחמד, עם כיס מלא בקונדומים ומעטפה מלאה בכ-אלפיים ₪  במזומן, שמעתי דפיקה על דלת המרפסת הזכוכית לדירה שלנו. בדקתי במהירות את השיער והחולצה שלי, ואז יצאתי לסלון. שם, עומדת ליד הכוס, הייתה רונית. היא לבשה תלבושת צנועה — משאבות קצרות ושחורות, מכנסיים שחורים וחולצה ירוקה ומבריקה. שערה היה משוך לאחור, והיא נראתה מהממת אך עדיין מינית איכשהו. דורסני.

פתחתי את דלת הזכוכית בשקט. "היי," היא אמרה. "סליחה, אבל לא ידעתי אם אתה עדיין בא. אז התכוונתי לבדוק אם אתה מגיע. נראה שכן." היא חייכה. "כן. בדיוק סיימתי להתכונן. אנחנו צריכים ללכת עכשיו?" "בטח, למה לא." הנה היא חייכה שוב. סימנתי לה לחכות רק רגע, וסגרתי את דלת המרפסת ונעלתי אותה לפני שיצאתי מהדירה ונעלתי גם את דלתה. תוך רגע הייתי בחוץ איפה שהיא עמדה וחיכתה, ושנינו נכנסנו בשקט לבניין המגורים שלה הסמוך.

תמיד תהיתי איך תהיה הדירה של רונית. בהיותי באותו מתחם, ידעתי שהעיצוב יהיה דומה, אבל חשבתי איך היא תקשט אותה עבורה בשירותי שיחות. לא הופתעתי אז לגלות את הדירה צבועה להפליא, עם חפצי עץ יפים ושולחנות זכוכית לאורך כל הדרך. הייתה לה טלוויזיה בעלת מסך שטוח עם ספה עטופה בקטיפה, ונרות דולקים בכל מקום. דירתה הריחה כמו לילך לוהט, והווילונות שלה היו אדומים מדהימים וחושני. ללא היסוס, היא חלצה את נעליה, ירדה מגובהה עוד סנטימטר או שניים, ואחזה בזרועי והובילה אותי לחדר השינה הראשי שלה. המיטה עצמה הייתה קינג סייז, מכוסה במצעים רכים וחלקים ושמיכות. גם כאן בערו נרות, ומוזיקה שבטית קלה ועדינה התנגנה מאיפשהו, אולי מהארון.

"למה אין לך מושב על המיטה," עודדה. עשיתי כפי שהיא הציעה, הסתכלתי סביב החדר ואז הסתכלתי בחזרה אליה. בלי הקדמה, ישבתי מהופנט כשהיא התכופפה קדימה, חופנת את סנטרי בידה ונישקה אותי בעדינות על השפתיים. הגוף שלי הרגיש חשמלי, וקנוקנות העונג עברו דרך הכתפיים והגב והבטן והחלציים שלי בהבזק קר. רעדתי, והיא התרחקה מחייכת. "עכשיו, מה היית רוצה שאלבש? יש לך טעם כלשהו? יש פטישים?" "הרבה," צחקתי חלש. "כנראה הכי טוב לשמור את זה פשוט בינתיים. משהו סקסי. או לא. מה שמתחשק לך ללבוש."

רונית חייכה אלי שוב, ועיניה נצצו בשקט באור הנרות. לאחר מכן היא נעלמה לחדר הסמוך, ואני ניצלתי את ההזדמנות כדי לשחרר את מעטפת הכסף מהכיס שלי, והנחתי אותה בעדינות על שידה בקרבת מקום. תוך כמה דקות בלבד, רונית חזרה, עמדה בפתח החדר. היא הסירה את המכנסיים והחולצה שלה, ועכשיו עמדה במגפי עור בגובה הברך, חוטיני תחרה שחור ומחוך תחרה שחור חושפני. "האם אתה אוהב?" "כן!" גנחתי. "את נראית מדהים. זאת אומרת, אתה תמיד נראה מדהים. אבל וואו." היא חייכה שוב, והלכה אליי באיטיות, העיפה מבט קצר אל השידה לפני שהרימה לאט ברך על המיטה, דחפה אותה לאט לתוך המפשעה הקשה שלי. היא פיזרה את שפתיה כפי שעשתה, הורידה את פיה על שלי, נאנקת בקול רם בזמן שהתנשקנו.

הלשון שלה הרגישה מדהים. חלק, רך ומוכשר. הרגשתי את זה מסתחרר סביב שלי, ואז עמוק לתוך הגרון שלי כשהיא קירבה את החזה שלה בינינו. התנשמתי, גופי כואב לה. העברתי את ידי בשקיקה לאורך רגליה, ירכיה, ישבנה וגבה. ואני גנחתי כשהיא התנשפה. "אתה צופה בי כבר זמן מה." היא לא כעסה או נזפה. רק מציין איך הדברים היו. "כמה אתה רוצה אותי?" קולה היה נושם, ועיניה הביטו מטה אל פניי בכוונה. "כל כך גרוע. אתה צודק. צפיתי בך. אני צופה בך. אני לא מאמין כמה מדהים אתה." נתתי לעיני ולידיים שלי לשוטט על גופה. "הפנים שלך, השיער שלך, השדיים שלך, הרגליים שלך, שלך…" עצרתי להסתכל עליה, "כוס." אמרתי את המילה בכבדות, החלקתי את ידי אל התל הלוהט שלה. היא נאנחה בשקט, וראיתי אותה נושכת את שפתיה ועיניה מתנפנפות למגע.

רונית התחילה להזיז את המפשעה שלה אל היד שלי, משפשפת את השרוך של החוטיני שלה בכף היד שלי. יכולתי להרגיש את התחרה מתרטבת כמוה, וגנחתי בשקט כששמעתי את נשימתה מתעצמת. ידיה אחזו בכתפי ובצווארי, והיא מעסה אותי עמוקות כשמצאתי את הדגדגן שלה, מתחכך ומתערבל על קצהו.

היא התחילה לצרוח ולצווח. הגניחות שלה היו נושמות וקולניות, ויכולתי להרגיש את רגליה רועדות, במיוחד את הברך שעדיין לחצה בחוזקה לתוך הזין המשתולל שלי. כשהצרחות שלה התגברו, ידעתי שהיא קרובה, ורכנתי קדימה כדי לנשוך את הפטמה הימנית שלה דרך המחוך, ועדיין משפשפת את הכוס שלה בלהט ובכוח…