דירות דיסקרטיות בגבעתיים עם יפעת

Posted by

ערב טוב,

זה ממש לא משנה איך קוראים לי, זהו סיפור מרגש על אירוח או ליווי באותן דירות דיסקרטיות בגבעתיים. מציאה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים מושלמות יכולה להיות לגמרי לא פשוטה, אך בעזרת המידע הנכון, זה לא חייב  להיות ככה. לדעת מה לחפש כשאתם מחפשים את המקום המושלם שלכם יכול לעזור לכם להגיע להחלטה מושכלת ולהפיק את המרב מהחוויה של השכרת דירות דיסקרטיות בגבעתיים. שיקול דעת הוא המפתח בכל הנוגע באמצעות לבחינת גורמים אלו בקפידה ושירותים לבחירה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים וכה גם בטיחות ונוחות. והנה הסיפור האמתי –

בעלה של יפעת נסע לפקיסטן כדי להשתתף בהלוויה של אחיו הבכור ויחזור לאחר שלושה שבועות. יהיה לה הרבה זמן להשתעשע עם חברתה שרה שגרה בשכנה. היא הלכה למועדון לילה עם חברתה שרה בחודש שעבר כשבעלה היה מחוץ לעיר בסיור עסקים. היא נהנתה מאוד במועדון עם חברתה שרה. ג'אוויד הוא בעל פקיסטני טיפוסי ויהרוג אותה אם אי פעם יידע שהיא הלכה למועדון לילה. במועדון, יפעת ושרה פגשו אדם שהציע להם עבודה כמלווה מיוחד. יפעת סירבה אבל שרה שכנעה את יפעת לקבל את העבודה הזו על בסיס זמני רק כדי ליהנות. אז היום יפעת ושרה הולכים לראיון לעבודה. יפעת הסתובבה מול המראה ובדקה את גב ירכיה מאשר פניה אל המראה ושפשפה את כף ידה במגבון השחור הגזוז בקפידה. היא החליטה ללבוש חזייה ותחתונים שחורים תואמים והעלתה את אלו של עם זוג מכנסיים קצרים שחורים וחולצה שחורה עם קו צוואר צונח. ביילי רצתה להיראות סקסית אבל לא טראשית. היא החליקה על זוג עקבים שחורים והחלה להתאפר. שרה לא סיפרה לה הרבה על העבודה, אבל אמרה שהם יבדרו קהל לקוחות ברמה גבוהה מאוד. לבבלי לא היה אכפת ללוות אנשים בזמן שהם בעיר, אבל דאגה להיראות בפומבי על ידי חברי בעלה.

שרה אמרה לה להתלבש סקסי ומושך ולהתנהג בצורה טבעית ולא להיות עצבנית מדי יפעת עדיין הייתה מאוד מושכת בגיל ארבעים. היא הייתה בגודל 5'2 אינץ' עם מותניים דקיקים, ירכיים נחמדות שמתרחבות החוצה וגודל חזה 34C. היא הייתה טיפוסית. אשתו הפקיסטנית. הוא התחתן עם ג'אוויד ממש מהתיכון, הוא עבד בארה"ב לפני נישואיו והמשיך בעבודתו גם לאחר הנישואין. הוא לא רצה להעביר את אשתו ביילי בארה"ב, אבל שנתיים לפני כן, כאשר הוא נפצע בתאונת דרכים והישאר למיטה במשך 3 חודשים, אז הוא ביקש מחברתו לארגן סידורים שאשתו תגיע לארה"ב עבור הסיעוד שלו בבית.

יפעת הייתה אישה מאוד ביישנית ושמרנית עד שפגשה את שרה שגרה בשכנתה. ה-hsband של Bablee ובעלה של שרה הם עובדים מכורים לעבודה וגם טיילו הרבה מהזמן כך ששתי הנשים בילו הרבה מזמנן ביחד.

הנשים היו נוהגות יחד לראיון שלהן עם הבוס החדש שלהן, ולמרות שלא התקבלו לעבודה רשמית, שרה הבטיחה לבבלי שהבחור הזה צריך נשים בדיוק כמוהן כדי לעבוד. לבחור שהם עמדו לפגוש קראו מייקל והוא העדיף לעבוד עם נשים נשואות.

יפעת רעדה ובקושי מצאה את מפתחות הבית שלה בזמן שהיא גיששה בארנקה עד שלבסוף מצאה אותם בתחתית. שרה גרה בסמוך, וזה היה נוח לבבלי כשהיא סגרה ונעלה את הדלת וניגשה אל הדלת של שרה.

הם היו אמורים להיאסף על ידי לימוזינה בכל רגע וכשהיא הלכה ליד דלת הכניסה לבית של שרה, לימוזינה שחורה גדולה נכנסה לחניה מאחוריה. שרה בדיוק סיימה לנעול את דלת הכניסה שלה, הסתובבה וחייכה לבבלי כשהלכו יחד לעבר הלימוזינה.

הנהג היה אישה שחורה צעירה בערך בגילה של שרה ונראה היה שהיא נשואה גם כן, כי ביילי הבחינה בטבעת יהלום גדולה על ידה השמאלית. הנסיעה לעיר הבאה הייתה יחסית עצובה. ביילי היה עצבני מכדי לשאול הרבה שאלות, והם חשבו שנהג הלימוזינה הקשיב לשיחתם אז הם נשארו עצורים במהלך הנסיעה לשם.

לקח כשעה להגיע ליעד כשהלימוזינה נכנסה לחניון של בניין רב קומות גבוה. הם ליוו למעלית שהובילה אותם לקומה האחת עשרה של הבניין שהיה במקרה סוויטת הגג.

כשהגיעו לבית הגג, אישה אחרת בירכה אותם ואמרה להם שמייקל יראה אותם בעוד כמה דקות. הם מילאו חבורה של טפסים שנראו כמו מועמדות לתעסוקה, אלא שהתייחסו הרבה לפרטים אינטימיים על חייהם האישיים.

שרה נקראה לראות את מייקל עוזב לראשונה את ביילי יושב בעצבנות באזור הקבלה. רק יותר משעה התקשרו לבבלי לפגוש את מייקל. ביילי ראה את שרה צועדת לזמן קצר במסדרון ונכנסת לחדר אחר עם נהג הלימוזינה.

יפעת רצתה לדבר אתה לפני שראתה את מייקל תוהה מה הוא הולך להגיד אבל היא לא קיבלה את ההזדמנות.

יפעת נכנסה לחדר גדול שדומה לחדר שינה ולא למשרד. היא ראתה גבר שחור שיער יושב בצד השני של המיטה ומחייך אליה כשהיא נכנסה לחדר.

האיש עמד והושיט את ידו לבבלי ואמר, "זה תענוג לפגוש אותך."

היא אחזה בעצבנות בידו ומייקל סימן לה לשבת על קצה המיטה. המיטה הייתה גבוהה כך שבבלי נאלצה לשבת עם עקביה תלויים בצד. מייקל הזיז את כיסאו קדימה עד שהיה במרחק סנטימטרים בלבד מרגלי ביילס. הוא החזיק לוח והחל להסתכל על המסמכים שמילאה בזמן שחיכתה לראות אותו…